موفقیت


بستن


دوره تخصصی کار با دستگاه لیزر موهای زائد 100 ساعته

قیمت: 1,200,000تومان
لیزر موهای زائد از جمله خدمات پوست و زیبایی است که منحصرا باید در کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام شود و پزشکان عمومی مجاز به استفاده از لیزهای پرقدرت (مانند الکس و دایود) نیستند.

نحوه ی عملکرد لیزر بدین صورت است که نور لیزر، با طول موج خاصی، در مدت زمان کوتاه و معین به سطح پوست و موهای روی آن تابانده می شود. این نور برای به دست آوردن تأثیر بهینه بر روی یک قسمت از بافت پوست، و با حداقل تأثیر در بافت اطراف به طور دقیق تنظیم می شود.

در فرآیند رفع موهای زائد با لیزر، نور از مولد نور لیزر تابانده شده و سپس توسط رنگدانه های مو جذب می شود. این نور در حین جذب و عبور از راه مو، به گرما تبدیل شده و سپس گرما بر روی فولیکول های مو (حفره های کوچکی در پوستی که مو از آن رشد می کند) تأثیر می گذارد. در ریشه‌ی موها بلافاصله تبخیر اتفاق افتاده و به اصطلاح، می سوزند و بدین ترتیب دیگر رشد نمی کنند. برای از بین بردن فولیکول مو، لازم است پیاز فولیکول مو که در آن، خون، مو ها را با اکسیژن تغذیه می کند و همچنین سلول های اصلی که مسؤول بازسازی موها هستند سوزانده شوند. برای این منظور گرمای تولید شده توسط لیزر در ساق و ریشه مو، به دمای حدود 70 درجه می‌رسد.

برچسب ها:

نظر شما برای “دوره تخصصی کار با دستگاه لیزر موهای زائد 100 ساعته”