موفقیت


بستن


اصول و کلیات شکسته بندی سنتی (300 ساعت بمدت 3 ماه)

قیمت: 900,000تومان

شكسته بندي سنتي جايگاه ويژه اي در اقشار مختلف مردم باز كرده و از روش هاي طبيعي درماني است که كمترين هزينه و عارضه و خطر را براي بيماران دارد و زيرمجموعه مکتب طب سنتي ايران قرار دارد.

 

 تکنيک هاي طبيعي جا اندازي، ماساژ  حجامت، بادکش، رگ گيري، قولنج گيري و در درمان بسياري از بيماري هاي مفصلي و استخواني حرفي براي گفتن دارد.

تاريخچه شكسته بندي سنتي در ايران به هزاران سال پيش بازمي گردد.

توسط شكسته بند يا درمانگران سنتي براي درمان بيماري ها و مشكلاتي مثل دررفتگي ها، شکستگي ها، بيماري هاي زانو، کمر، گردن، آرتروز، رماتيسم، روماتوييد

و برخي بيماري هاي دستگاه گوارش توصيه مي شود.

در سال هاي اخير در تمام كشورهاي دنيا پي به تجربه هاي قدما برده و تجربه و علم را با هم اميخته و درماني اعجاز گونه خلق كرده اند  « شكسته بندي سنتي»

 هم مثل ديگر شيوه هاي درماني طب ايراني در دانشکده هاي طب سنتي تدريس مي شود.

 

شكسته بندي سنتي

 

در مكتب شكسته بندي براي درمان انواع شکستگي هاي غير باز، از جمله دررفتگي ها، اختلالات ديسک، ماهيچه ها، تاندون ها و رباط ها و هرگونه ناراحتي و اختلال در عملکرد ستون فقرات كاربرد دارد و شكسته بند ميتواند با استفاده از تكنيك هاي رگ گيري، ماساژ، بادکش، ضمادگذاري، قولنج گيري، جاانداختن مفاصل و آتل بندي در درمان بيماران استفاده كند.

بسياري از بيماري ها نظير ديسک کمر، دردهاي مفصلي و استخواني، رماتيسم، آرتروز و استئوآرتريت با کمک اين شيوه قابل درمان است.

حتي درمانگران اين شيوه درماني قادر هستند بسياري از اختلالات عملکردي دستگاه گوارش و اندام هاي دروني معده، طحال و روده ها را با کمک شيوه هاي درماني خود

مثل ناف گيري درمان کنند.

شيوه اي که شايد در طب مدرن و کنوني کمتر مورد توجه متخصصان و پزشکان قرار گيرد.

برچسب ها:

10 دیدگاه برای “اصول و کلیات شکسته بندی سنتی (300 ساعت بمدت 3 ماه)”

 1. یعقوب امامعلی پور

  آموزش جا اندازی قولنج گیری .ماساژحجامت. بادکش رگ گیری

 2. مرتضی

  سلام کلاسها حضوری هست؟؟؟

 3. حسن

  با سلام
  گواهی تا کی آماده میشه

 4. حسن

  با سلام
  شماره تماس لطف کنید