موفقیت


بستن


آموزش فیگور در بدنسازی (100 ساعت بمدت 2 ماه)

قیمت: 1,000,000تومان

لطفا جهت خرید پکیج آموزش فیگور در بدنسازی (100 ساعت بمدت 2 ماه) با شماره در واتس اپ در ارتباط باشید

خرید از طریق واتس اپ

بخش اعظم موفقیت یک فرد پرورش اندام کار به اجرا و نمایش فیگورهای او وابسته است. فیگور، در واقع نمایش قدرتمندانه ی عضلات ورزشکار در زمینه ی پرورش اندام محسوب می شود. هرچقدر ورزشکار عضلات قوی تر و زیباتری داشته باشد، در نمایش فیگور موفق تر عمل می کند. اما از سوی دیگر هنرارایه و توانایی اجرای زیبای فیگورگیری ورزشکار نیز در قدرت نمایی و نمایش حجم عضلات بسیار موثر است.

رونی کلمن قهرمان بدنسازی جهان می گوید:” ورزشکاران بدنساز با نمایش فیگور، اندام و عضلاتشان را به نمایش می گذارند. بنابراین باید آموزش فیگور را به دقت فرا گرفته و به زیبایی انها را اجرا کنند.” در تمامی مسابقات، داورهای مسابقه طبق ارایه ی فیگورهای ورزشکار و نمایشی آنها نفرات برتر مسابقه را انتخاب می کنند. بنابراین موفقیت در ارایه و نمایش فیگور به عنوان برگ برنده ی بدنساز محسوب می شود.

یک بدنساز باید تمامی تلاش خود را در جهت نمایش هنرمندانه و ارایه فیگور قدرتمندانه اختصاص داده واز انرژی اش به موقع و به اندازه ی کافی استفاده کند. پرورش اندام کاران حرفه ای بسیاری وجود دارند که بعلت عدم توانایی و ضعف در ارایه ی فیگور نمی توانند نظرداوران مسابقه را به خود جلب کنند.

برچسب ها:

نظر شما برای “آموزش فیگور در بدنسازی (100 ساعت بمدت 2 ماه)”