موفقیت


بستن


تراشکاری

قیمت: 800,000تومان

لطفا جهت خرید پکیج تراشکاری با شماره در واتس اپ در ارتباط باشید

خرید از طریق واتس اپ

تراشکاری در اصطلاح انگلیسی Turning می باشد که فرم دهی فلزات با روش براده برداری و یا با استفاده از ماشین تراشکاری انجام می گردد. در این روش از فرم دهی فلزات ، فلزهایی که به در حالت کلی به شکل استوانه هستند با قدرت و همچنین سرعت معین به گردش در میاید و همچنین با تکان خوردن  تیغچه های تراشکاری روی فلز عملیات برداشته شدن براده های آهنی با عمق و سرعت معین انجام می گردد.

محل حرکت قطعه و یا همان محور قطعه می تواند خط صاف در راستای مجموعه ی کلی از منحنی ها و همچنین زاویه ها باشد. عموما اصطلاح تراشکاری و بورینگ برای خانواده های بزرگتری از عملیات به نام تراشیدن بکار برده شوند.  در این مقاله به بررسی جامعه ای از عملیات تراشکاری می پردازیم تا شما را بطور کامل با این خدمات آشنا کنیم.

لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و مطالب را به دقت مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی از تراشکاری داشته باشید. تراشکاری می تواند به دو صورت دستی و با ماشین تراش انجام بشه یکی از معروفترین و پرکاربردترین دستگاهی که در این زمینه بکار برده می شود دستگاه cnc هست که مورد توجه بسیاری از افراد و مردم قرار گرفته و در بسیاری از کارگاه های تراشکاری از این دستگاه استفاده می شود.

وقتی تراشکاری روی قسمتی از  جسمی نسبتا صلب چرخیده می شود و یک ابزار تراش از یک ، دو و یا سه محور حرکت رد می شود تا قطر با عمق دقیق بوجود آید . تراشکاری می تواند در داخل و یا خارج یک استوانه انجام بشه تا اجزا لوله ایی تولید شد.

برچسب ها: