موفقیت


بستن


دوره طب سوجوک گرید 2 (48 ساعت بمدت 2 ماه)

قیمت: 3,000,000تومان

لطفا جهت خرید پکیج دوره طب سوجوک گرید 2 (48 ساعت بمدت 2 ماه) با شماره در واتس اپ در ارتباط باشید

خرید از طریق واتس اپ

سوجوک

سوجوک در طب سنتی:

کلمه کره ای سوجوک (su-jok) از دو کلمه تشکیل شده است. کلمه اول، سو به معنی دست و کلمه دوم، جوک به معنی پا است. اصول سوجوك مطابق نواقص كل بدن است. هرگونه نقص در هر قسمت از بدن، باعث ایجاد لکه ای در دست یا پا می شود که به آن نقطه مکاتبات گفته می شود. هنگامی که اختلال عملکرد آن قسمت بدن درمان شود، لکه ای که از نقطه مکاتبات به جا مانده است نیز درمان می شود. طبق علم سوجوک بدن ما با انواع انرژی به نام های چی، جیوانی شاکتی، پران ویو و … کار می کند. وقتی در جریان این انرژی اختلال ایجاد شود، آن قسمت بدن مسدود می شود. این اختلال باعث می شود آن قسمت مسدود شده، دچار اختلال و نقص شود. وقتی این انسداد توسط سوجوک درمانی، درمان شود، فرد انرژی خود را مجددا تقویت کرده و به زندگی عادی باز می گردد.

سوجوک درمانی یکی اقتصادی ترین روش های درمانی است که 100٪  بی خطر بوده و هیچ عوارض جانبی ندارد. از بین روش های مختلف و عجیب و غریب درمان، سوجوک درمانی، علمی بسیار جالب است؛ چرا که مختصص علم طب سنتی در این نوع درمان، از طریق دو ناحیه دست و پا، متوجه انواع بیماری های داخلی بدن می شود.

در سوجوك تراپی، کف دست و پا بیانگر تمام نقاط فعال در بدن است كه مربوط به تمام اندام ها یا قسمت هایی از بدن انسان می شود. سوجوک، از طریق بازخورد های خود، تاثیری سریع، سودمند و ایمن بر بدن می گذارد.

علم سوجوک یک روش درمانی مبتنی بر طب فشاری است که روشی ساده به همراه نتایج موثر است. به کمک سوجوک درمانی می توان با فشردن نکات کلیدی و اعمال فشار در جهت درست، مشکل را به راحتی تشخیص داد. از مزیت های سو جوک درمانی می توان به این مورد اشاره کرد که این روش درمانی فاقد هر گونه دارو و مواد مخدر است.

برچسب ها:

نظر شما برای “دوره طب سوجوک گرید 2 (48 ساعت بمدت 2 ماه)”