موفقیت


بستن


روانشناسی پول و ثروت آفرینی (100 ساعت بمدت 1 ماه)

قیمت: 800,000تومان

لطفا جهت خرید پکیج روانشناسی پول و ثروت آفرینی (100 ساعت بمدت 1 ماه) با شماره در واتس اپ در ارتباط باشید

خرید از طریق واتس اپ

هیچ چیز در مورد ثروت و دارایی شما اتفاق نخواهد افتاد تا زمانی که دیدتون به پول را تغییر بدین و شروع به کنترلش کنید.

قبل از هر چیز با روانشناسی پول آشنا بشید و بعد عمل کنید.

اولین قدم در این راه به نوع تفکر شما برمیگرده. اینکه ما درباره ثروت چی فکر میکنیم به اینکه چطور با اون رفتار خواهیم کرد منجر میشه. این جایگاهی که الان در اون قرار داریم نتیجه تمامی تصمیمات دیروز ماست.  تمامی انتخابات و تصمیمات ما از اعتقادات و افکار درونی ما نسات میگیره. این واقعیت نه تنها در مورد ثروت و پول بلکه در مورد تمام موضوعات زندگی صدق میکنه.

روانشناسی ثروت در خدمت شما

یکی از مهمترین حقایق هوش مالی این است که فرق نمیکنه چقدر پول در میاریم و چقدر از اون رو خرج میکنیم، این مهمه که کنترل ثروت رو در دراز مدت در دست داشته باشیم. امروزه بسیاری از وکلای بزرگ و پزشکان متخصص در مشکلات مالی به سر میبرند و این به خاطر درآمد کم اونها نیست، بلکه موضوع مدیریت و نقش پول در زندگی میان میباشد.

روانشناسی ثروت چیست؟

اینکه در نهایت با ثروت اندوخته بسیار بازنشسته بشید و از لذت های دنیا استفاده کنید و یا حتی در دوران بازنشستگی هم مجبور به کار و فعالیت های زیاد باشید به خودتون بستگی داره. کنترل ثروت و جریان پول هر چند کم اما میتونه تفاوت های بسیاری ایجاد کنه. اینجا حرف صرفه جوی های سخت و طاقت فرسا نیست بلکه باید برای پول احترام قال باشیم و طبق روانشناسی ثروت اون رو هدر ندیم.

روانشناسی ثروت را درک کنید

اینکه بتونیم در واقع به حدی برسیم که بتونیم کنترل ثروت و جریان پول در زندگی را به دست بگیریم تنها زمانی ممکن خواهد بود که روانشناسی ثروت را درک کنیم. بسیاری از مردم هیچ وقت به این درجه نمیرسند چون اعتقاد درونی دارند که نمیتوانند.

روانشناسی ثروت در اولین قدم به تغییر نگرش شما به جریان کسب ثروت میپردازد. آیا فکر میکنید برای کسب ثروت و مال باید بیشتر از همیشه تلاش کنید؟ آیا فکر میکنید میشه با تلاش بیشتر پول بیشتری کسب کرد؟ ذخیره سازی پول و خرج نکردن شما رو به فردی ثروتمند تبدیل میکنه و میتونید به آرزوهاتون برسید؟ نه باید با کمک روانشناسی ثروت تغییرات اساسی در نوع نگرش شما ایجاد بشه.

نوع نگاه روانشناسی ثروت به ما میگه که چطور با اعمال تغییرات کوچک در نحوه خرج و پس اندازمون میتونیم تغییرات بزرگ در بلند مدت ایجاد کنیم، تغییراتی که با مرکب شدن در رفتار و نوع شخصیت شما بهترین دست آوردهارو به ارمغان میاره.

روانشناسی ثروت و تغییر در نوع نگرش به پول

برای کسب ثروت دلخواه اول باید نگرشمون رو به موضوع درآمد زایی و کسب ثروت تغییر بدیم. بسیاری از ما به دنبال ایجاد رقابت با دیگران در کثب مال و ثروت هستیم و به این فکر میکنیم که باید از بقیه رقبا به هر شکل شده جلو باشیم اما در روانشناسی ثروت اولین موضوع به بینهایت بودن میزان ثروت و پول در جهان اشاره میکند.

وسعت دارایی هایی که خدا برای نوع بشر در عالم قرار داده است به حدی میباشد که تمامی انسان های میتوانند از آن استفاده کنند و باز ثروت جهانی تمام نشود. نگران نباشید پول تنها دست تعدادی فرد ثروتمند نیست شما تنها میبایست نگرشتون به مال اندوزی رو تغییر بدید.

مدار ثروت

خیلی پیش اومده که افرادی و دیدیم که هر روز پول دار تر میشم و به قولی پول روی پول میزارن اما بعضیا هر روز چشم انتظار مقداری ناچیز پول هستند که فقط زندگیشون و بگذرونن. بعضی ها کارشون به بهترین نوع ممکن در هر جایی حل میشه و بعضی های دیگه نمونه کامل هر چی سنگه زیر پای لنگه هستند و کارشون پیش نمیره.

روانشناسی و ثروت

قرار گرفتن در مدار هر چیز یعنی اینکه با دیدی باز و مثبت هر لحظه خودتون و درگیر اون موضوع کنید و به قولی باهاش یکی بشید. وقتی در تمامی لحظات به خوشی و استفاده از لذت های زندگی و کسب ثروت از راه های درست و با استفاده از استعدادتون فکر کنید مسلما در مدار ثروت آفرینی قرار میگیرید. این یکی از مهم ترین دستور العمل های روانشناسی ثروت برای موفقیت در پول سازی میباشد.

برای هر چیزی که در زندگی میخواین کسب کنید باید در مدار قرار بگیرید. باید ذرات بدن شما به یک سمت حرکت کنند، بر اساس استعداد و توانایی هایی که دارید برنامه ریزی کنید و نقشه راه ترسیم کنید. تا این مرحله بارها در زندگی هممون انجام شده. همه ما  اساتید برنامه ریزی و شروع اون هستیم اما چیزی که ما رو از افراد موفق جدا میکنه بحث وفادار موندن به اون طرح و برناممون هست.

در هر شرایطی باید به برنامه ثروت آفرینی خودتون پایبند باشید تا گامی بسوی ثروتمند شدن بردارید.

شفافیت در خواسته ها

یکی دیگه از اصول اساسی روانشناسی ثروت شفافیت در خواسته هاتون هست. به شما توصیه میکنم تمامی خواسته هاتون در هر زمینه ای هست رو بنویسید. فرقی نداره چند صفحه میشه اما بدونید که باید با شفافیت کامل خواسته های خودتون و مطرح کنید و حتی تو این زمینه کمی هم خیال پردازی کنید.

روانشناسی ثروت به اصل شفافیت خواسته ها اهمیت زیادی میده چون بسیاری از ما فقط میخوایم پول دار بشیم اما هیچ ایده ای نداریم که چقدر ثروت میخوایم، قراره این پول رو در کجا هزینه کنیم و خیلی از موضوعات مرتبط دیگه.

اگر ندونید به کجا میخواین برید هیچ وقت نخواهید رسید، پس طبق اصل مهم روانشناسی ثروت خواسته هاتون رو بنویسید و گاهی مرور و به روزشون کنید تا دوباره انگیزه ادامه راه بشن که مسیر کسب ثروت رو به خوبی جلو برید.

بررسی روانشناسی ثروت

تمرین قدرت ذهن

طبق اصل دیگری از روانشناسی ثروت برای کسب آنچیزی که میخواهید باید ذهنی قوی و مصمم داشته باشید. این فکر به شما میگه که مسیر درست به کدام جهت است و ضمیر باطن یا همان شعور اللهی شما رو به خواسته هاتون میرسونه.

یک جمله مثبت و دلخواه در جهت رسیدن به آرزوتون انتخاب کنید. دقت کنید این جمله نباید بار منفی داشته باشه و حتما از کلمه من در اون استفاده کنید و بازه زمانی براش تعیین کنید.

سپس طبق اصل روانشناسی ثروت روزی سه بار صبح  بعد از بیداری، ظهر و شب قبل از خواب و هر بار حدودا ده دقیقه تکرارش کنید تا ملکه ذهنتون بشه و بهش ایمان بیاورید. میتونید بعد از مدتی جمله رو تغییر بدین و یک جمله دیگه انتخاب کنید.

حتم داشته باشید روانشناسی ثروت روشی عملی هست که بسیاری افراد در سراسر دنیا رو به خواسته هاشون رسونده. شما تنها کافیست به خودتون و کاری که میکنید اطمینان داشته باشید تا به ثروت آفرینی نمونه تبدیل بشید.

برچسب ها:

نظر شما برای “روانشناسی پول و ثروت آفرینی (100 ساعت بمدت 1 ماه)”